Alia Tempora Coverage

Členové

Jan Průcha

Přezdívka:

PJ

Zbraně:

meč, hůl, dýka, luk,
boj beze zbraně

PJ je vůdce skupiny. Jeho dlouholeté zkušenosti a nadšení pro boj jakoukoliv zbraní z něj dělají dobrého učitele. Šerm a věci kolem ho baví tolik, že jim věnuje většinu svého volného času.

Jiří Frait

Přezdívka:

Jery

Zbraně:

meč, tesák, hůl, dýka,
luk, boj beze zbraně

Jery šermuje nejdéle z celé skupiny (a je zástupcem velitele), což se na něm dozajista podepsalo. Krom toho, že dovedně vládne zbraní, věnuje se také plivání ohně a fireshow. Jery je tvor společenský a je duší každé oslavy.

Lukáš Biernačik

Přezdívka:

Větroplach

Zbraně:

meč, luk, boj beze zbraně

Lukáš dostal svou neobvyklou přezdívku od toho, že neustále plachtí vzduchem. Díky tomu se stal skupinovým "akrobatem". Když odloží meč, chápe se štětce a rázem se z něj stává nadaný malíř.

Lukáš Novotný

Zbraně:

meč, tyč, boj beze zbraně

Lukáš je nejnovějším členem skupiny. Se šermem začal teprve před třemi lety a do Alia Tempora se dostal nejdříve jako host a po rozpadu původní skupiny jako stálý člen. Mezi jeho záliby mimo šermu patří: bojové sporty, počítače, čtení, lehká atletika, historie a umění.

Tereza Červenková

Přezdívka:

Awesty

Zbraně:

tesák

Přestože je Aw nevelká vzrůstem, má velké srdce. Stejně jako Jitka využívá svou postavu jako tajnou zbraň, protože mnoho soupeřů výškový rozdíl zaskočí. Terezka se věnuje také divadlu a spolu s Káťou točí ohnivými řetízky při fireshow.

Jitka Adamičková

Přezdívka:

Jíťa

Zbraně:

tesák, meč

Jíťa využívá svou subtilní postavu jako značnou výhodu. Nemálo lidí jistě překvapí svou hbitostí a obratností. S Jitkou se člověk nikdy nenudí. Každého má ráda a na nikoho se nedokáže dlouho zlobit.

Katka Fiedlerová

Ovládá:

Ohnivé řetízky - POI

Káťa je nejnovější členkou AT, a i když se zatím nepodílí bojově na žádném vystoupení, při naší ohňové show je to něco jiného. Spolu s Awesty točí ohnivými řetízky a tvoří tak spolu neohroženou ohnivou dvojici. Mezi její další záliby patří čtení a umění.